Feature Winner: July 9 – 15, 2019

Accord, NY (Fri., Mod) RICH RICCI JR
Afton, NY (Mod) RUSTY SMITH
Airborne, NY (358 Mod) STEVE BERNIER
Albany-Saratoga, NY (Mod) KENNY TREMONT
All Star Sprints: Utica-Rome, NY (Fri.) AARON REUTZEL
Orange County, NY (Sat.) DANNY DIETRICH
Lebanon Valley, NY (Sun.) BROCK ZEAFOSS
ARCA: Elko, MN (Sat.)  CHANDLER SMITH
ASCS 360 Sprint: Belgrade, MT (Fri.) SAM HAFERTEPE, JR
Belgrade, MT (Sat.)  RAIN
Attica, OH (410 Sprint) BYRON REED
BAPS, PA ( Super Sportsman) KENNY EDKIN
 (LM) CHASE BILLET
Bear Ridge, VT (Mod) MATT LASHUA
(Midget) SETH CARLSON
Bedford, PA (LM) MATT SPONAUGLE
Bethel, NY (BMS Mod) JOE DE GRACIA
(Sportsman) JEFF RICHARDSON
Big Diamond, PA (358 Mod) JARED UMBENHAUER
Bowman Gray, NC (Mod) JONATHAN BROWN
Brewerton, NY (Mod) CHRIS HILE
Bridgeport, NJ  (Mod) BILLY PAUCH JR.
Brighton, ONT (LM)
Brockville, ONT (358 Mod) RYAN ARBUTHNOT
Brookfield, NY (Sport Mod) HARRY SCHAFFER
BRP Mod Tour:   Trumbull, OH (Thur.) ERICK RUDOLPH
Can Am, NY  RAIN
Can Am TQ: Innisfil, ONT (Sat.)
CARS LM: Swainsboro, NC (Sat.)
Chemung, NY (Sport Mod) ZACH CURREN
Claremont, NH (Sport  Mod)
Clinton County, PA (LM) DYLAN YODER
Delaware Int., DE: Camp Barnes  (Wed., Mod) BRANDON GROSSO
(Wed., LM) NICK DAVIS
Delaware, Int., DE (Mod) JORDAN WATSON
(LM) AMANDA WHALEY
Devil’s Bowl, VT (Sport Mod)
DIRTcar 358 Mod: Cornwall, ONT (Sun.) MAT WILLIAMSON
Mohawk, NY (Mon.)
DIRTcar LM Hell Tour: Maple Park, IL (Mon.) BOBBY PIERCE
Muskeogon, MI (Wed.) BRIAN SHIRLEY
Lake Modessa, MI (Thurs.) BRAIN SHIRLEY
Wauseon, OH (Fri.) KENT ROBINSON
Lincoln, IL (Sat.)  CHRIS KELLER
Dog Hollow, PA (LM) MIKE LAUGHARD
Eriez. PA (LM)
Evans Mills, NY (NYSS) DYLAN BANCROFT
Evergreen, PA (LM) STEVE SHULTZ
Five Mile Point, NY (Crate Sportsman) MIKE NAGEL, JR
Fonda, NY (Sat., Mod) MIKE MARESCA, DANNY VARIN
Formula 1: Silverstone LEWIS HAMILTON
Fremont, OH (410 Sprint) CAP HENRY
 (BOSS Sprint) MATT WESTFALL
Fulton, NY (358 Mod) LARRY WIGHT
Gas City, IN (Sprint) THOMAS MESERAULL
Genesee, NY (LM) JEREMY WONDERLING
Glen Ridge, NY (SportMod) JOE ORLANDO
Granby, QUE (LM) CHARLIE SANDERCOCK
Grandview, PA (358 Mod) DYLAN SWINEHART
Granite State LMS Hudson, NH (Sat.) JOEY POLEWARCZYK
Hesston, PA (LM) BRAD McGINNISS
Humberstone, ONT (Sport Mod) GREG PANUNTE
Hummingbird, PA (LM) PAUL KOT
IndyCar: Toronto, ONT (Sun.) SIMON PAGENAUD
ISMA Supers: Jukasa, ONT (Sat.) CHRIS PERLEY
Jennerstown, PA (LM) GARRY WILTROUT
Knoxville, IA (410 Sprint) KERRY MADSEN
(360 Sprint) CLINT GARDNER
Kutztown, PA (SpeedSTR) BILLY PAUCH JR, MATT WESTFALL
Lancaster, NY  WEATHER
Land of Legends, NY RAIN
Lebanon Valley, NY (Sat., Mod) MATT PUPELLO
(Sun., Small Block)  FRANK HARPER
Lee, NH  RAIN
Lernerville, PA (410 Sprint) JACK SODEMAN, JR
(Mod) JEREMIAH SHINGLEDECKER
(LM) ALEX FERREELincoln, PA (410 Sprint) KYLE MOODY
 (358 Sprint) JEFF ROHRBAUGH, TROY WAGAMAN, JR
Lincoln Park, IN (Sprint) SHANE COTTLE
Land Of Legends, NY  (Mod)
Le RPM, QUE (LM) CHARLIE SANDERCOCK
Lucas Oil LM:   Granite City, IL (Thur.) TYLER ERB
Granite City, IL (Fri.) JIMMY OWENS
Wheatland, MO (Sat.) JIMMY OWENS
Wheatland, MO (Sun.) JONATHAN DAVENPORT
Mahoning, PA (Mod) BOBBY JONES
(LM) FRANKIE ALTHOUSE
Monadnock, NH (Sport Mod) TODD PATNODE
Mercer, PA (Fri.,305 Sprints) GREG DOBROSKY
(Sat., 410 Sprints) BRANDON SPITHALER
Merrittville, ONT (358 Mod) MAT WILLIAMSON
Mohawk, NY (358 Mod)  CHRIS RAABE
Monadnock, NH (Sport Mod)  Todd Patnode
MRS Mod: Lee, NH RAIN
MSCS 360 Sprint: Haubstadt, IN (Sun.) Kyle Cummins
NASCAR: Sparta, KY (Cup) KURT BUSCH
(Truck) TYLER ANKRUM
(Xfinity) COLE CUSTER
NASCAR Canada: Toronto, ONT  ALEX TAGLIANI
New Egypt, NJ (Mod) DAVEY SAMMONS
Ohsweken, ONT (360 Sprint) DYLAN WESTBROOK
Orange County, NY (Sat, Small Block) ANTHONY PERREGO (2)
Oswego, NY (Supermod) JOE GOSEK
Outlaw, NY (Mod) MATT SHEPPARD
Oxford Plains, ME (Sat., LM) CALVIN ROSE
(Sun., PASS LM) CURTIS GERRY
Path Valley, PA (Super Sportsman) TONY JACKSON
Patriot 360 Sprint: Woodhull, NY (Sat.) DAVIE FRANEK
Penn Can, PA (Mod) NICK PETRILAK
Pittsburgh’s PMS, PA (LM) CHAD RUHLMAN
Port Royal, PA (410 Sprint) DYLAN CISNEY
 (LM) KYLE LEE
Potomac, MD (LLM) DERICK QUADE
POWRi Midget: Meeker, OK (Tues.) LOGAN SEAVEY
Grain Valley, MO (Fri.) JAKE NEUMAN
Grain Valley, MO (Sat.) ACE McCARTHY
Sweet Springs, MO (Sun.) JESSE COLWELL
Race Of Champions Mods: Jukasa, ONT (Sat.) TOMMY CATALANO
Raceway 7, OH (LM) MATT LATTA
Ransomville, NY (358 Mod)
Riverhead, NY (Wed., Mod) JOHN BEATY
(Wed., LM) JEREMY McDERMOTT
(Sat., Sport Mod) MATT BRODE
SCoNE Sprints: Devil’s Bowl, VT (Sun.) FLOYD BILLINGTON
Seekonk, MA (LM)
Selinsgrove, PA  (LM) JIM BERNHEISEL
Southern National LM: Rural Retreat, VA (Sat.)  BRANDON OVERTON
Gaffney, SC (Sun.) TRENT IVEY
Stafford Springs, CT (Open Mod) RONNIE WILLIAMS
(SK Mod) STEPHEN KOPCIK
(LM) TOM FEARN
Star, NH (Ltd Supermods)  TOMMY TOMBARELLO
(LM) JIMMY RENFREW
Stateline, NY (LM) MAX BLAIR
STSS: Accord, NY (Tue., North Series) ANDY BACHETTI
BAPS, PA (Sun., South Series) STEWART FRIESEN
The Hill, PA (IMCA Mod) JACK LAMPHERE
Thunder Mountain, NY (Mod) MIKE BOWMAN
Thunder Road, VT (LM) SCOTT DRAGON
Trail-Way, PA (305 Sprint) JOHN WALP
Tyler County, WV (LM) KYLE THOMAS
URC 360 Sprint: Williams Grove PA (Fri.) JASON SHULTZ
Selinsgrove, PA (Sat.) BLAINE HEIMBACH
USAC Midgets: Meeker, OK (Tue.) LOGAN SEAVEY
Concordia, KS (Wed.) RAIN
Fairbury, IL (Fri) JASON McDOUGAL
Fairbury, IL (Sat.) TYLER COURTNEY
Sweet Springs, MO (Sun.) TANNER CARRICK
USAC/CRA Sprints: Perris, CA (Sat.) DAMION GARDNER
USAC Wingless Sprints: Park City, KS (Sat.) DANNY SMITH
USCS 360 Sprints: Travelers Rest, NC (Fri.) RAIN
Chatsworth, GA (Sat.) WEATHER
Utica-Rome, NY (Mod) MIKE BOWMAN
Virginia MS, VA (LM) BILLY HUBBARD:
VSS Sprints Natural Bridge, VA  DAREN BOLAC
Wall Stadium, NJ (Mod) STEVEN REED, DEREK HOPKINSON
Wayne Co., OH (410 Sprint) DANNY MUMAW
 (LM) DOUG DROWN
Williams Grove, PA (410 Sprint) LUCAS WOLFE
Winchester, VA (LM) DERICK QUADE
Woodhull, NY (Mod) BILLY VAN PELT
World Of Outlaw LM: Ashland, WI (Tues.) BRANDON SHEPPARD
Grand Forks, ND (Fri.) BRANDON SHEPPARD
Ogilvie, MN (Sat.) SHANE CLANTON
Menomonie, WI (Sun.) CHASE JUNGHANS
World Of Outlaw Sprint: Hartford, MI (Fri.) DAVID GRAVEL
Wilmot, WI (Sat.) DONNY SCHATZ
Wyoming County, NY (Sport Mod) KEVIN TIMMERMAN